O firmie

Ethno Garden to sklep internetowy, który powstał z pasji do botaniki, etnobotaniki oraz roślin leczniczych. Sprzedażą nasion i roślin zajmuję się od 2007 roku, a zaczęłam od konta MagickFind na platformie sprzedażowej Allegro. Aktualnie prowadzę również sklep internetowy, w którym zakupią Państwo nasiona i sadzonki roślin z całego świata. Obok najpopularniejszych i dobrze znanych, proponuję także te mniej spotykane w przydomowych ogródkach i domach.

Rośliny mają nierozerwalny związek z każdą kulturą, a wykorzystywane są powszechnie – doprawia się nimibpotrawy, korzysta się z nich w czasie magicznych rytuałów. Nasze babcie czerpały z natury, wierzyły w leczniczą moc ziół i traktowały rośliny lecznicze jako niezbędny element domowej apteczki. Pierwsze gatunki roślin nauczyłam się rozpoznawać właśnie pod okiem mojej babci – Leokadii. Razem szukałyśmy ziół na pachnących łąkach niedaleko Połańca. To właśnie jej zawdzięczam zainspirowanie mnie pasją do roślin. Dziś już zawodowo oferuję szeroki wybór świeżych nasion i sadzonek uprawnianych w Polsce.

Współcześnie, gdy lecznicze właściwości wielu ziół zostały udowodnione naukowo, coraz więcej osób powraca do korzeni – sięga po rośliny lecznicze, aby pozbyć się bólu gardła czy wspomóc organizm w walce z chorobami cywilizacyjnymi. Z myślą o Klientach, którzy poszukują roślin leczniczych o konkretnych parametrach, stworzyłam intuicyjną wyszukiwarkę – wystarczy tylko określić np.: strefę mrozoodporności, kolor kwiatów lub dolegliwość, na jaką mają pomóc, aby w odpowiedzi otrzymać listę produktów.

Dlaczego warto skorzystać z mojej oferty?

Proponuję szeroki wybór nasion i ziół oraz gwarantuję szybką realizację zamówień – to tylko kilka powodów, dla których warto zdecydować się na moją ofertę. Nie sprzedaję nasion F1 – oferowane przeze mnie nasiona można zbierać na koniec sezonu i wykorzystać w kolejnym. Dzięki posiadanej wiedzy skutecznie pomagam Klientom w wyborze nasion i sadzonek roślin – wystarczy się ze mną skontaktować, aby otrzymać fachową poradę.

Nie znalazłeś interesującego Cię gatunku nasion? Skontaktuj się ze mną, a sprawdzę, czy mogę je sprowadzić specjalnie dla Ciebie.
Od momentu rozpoczęcia działalności zaufało mi wielu Klientów – część systematycznie powraca po kolejne nasiona i sadzonki roślin. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z aktualną ofertą i złożenia zamówienia właśnie w moim sklepie.

Leave a Comment